Пошукова машина — дозволяє зручно, швидко знайти на базі з 47 500 (сорок сім тисяч п'ятсот) рейсів такий, що відповідає вашим потребам автобусної поїздки, і не тільки прямий, але й з пересадкою, визначити час прибуття / відправлення, час у дорозі, час на пересадку, вартість поїздки, регулярність (надійність) рейсу і його рейтинг (за відгуками користувачів).

ОСТАННІ ЗАПИТИ
EN
RIVNE - MYROHOSCHA PERSHA (2022-10-08)
TERNOPIL' - ZARVANYTSIA (2022-10-08)
ZHYTOMYR - ZUBKOVYCHI (2022-10-08)  
KHOROL - HOZHUV-VEL'KOPOL'SKY. (2022-10-08)
HOZHUV-VEL'KOPOL'SKY. - VOZNESENS'K (2022-10-08)
ZHYTOMYR - KAM'IANYI BRID (2022-10-08)
LVIV - KAM'IANETS'-PODIL'S'KYI (2022-10-08)
KOLOBZHEH - KHOROL (2022-10-08)
VINNYTSIA - SOKILETS' (2022-10-08)
CHERKASY - MLIIV (2022-10-08)
CHERNIVTSI - SUCHAVA (2022-10-07)
SLOBIDKA-RAKHNIVS'KA - KHMEL'NICKIY (2022-10-08)
ZHYTOMYR - HLYNIVTSI (2022-10-08)  
HAISYN - LEMBORK (2022-10-08)
TERNOPIL' - SHUMS'K (2022-10-08)  
CHERNIVTSI - SUCHAVA (2022-10-08)
KOVEL' - SOKAL' (2022-10-08)
KRYVYI RIH - SAIVKA (2022-10-08)
TERNOPIL' - SHLIAKHTYNTSI (2022-10-08)  
KOLOBZHEH - DROHOBYCH (2022-10-08)
CHERNIVTSI - MEL'NYTSIA-PODIL'S'KA (2022-10-08)
BRATISLAVA - YASINIA (2022-10-08)
POLTAVA - PLOSKE (2022-10-08)
TERNOPIL' - VYSHNIVETS' (2022-10-08)  
LVIV - CHANYZH (2022-10-08)
VINNYTSIA - HUSCHYNTSI (2022-10-08)
ZHYTOMYR - VOROKHTA (2022-10-08)
POLTAVA - OSTAP'IE (2022-10-08)
TERNOPIL' - DARAKHIV (2022-10-08)
UZHGOROD - STRYPA (2022-10-08)
UMAN' - SUSHKIVKA (2022-10-07)
KHUST - HLOHUV (2022-10-08)
ODESA - BILIAIVKA (2022-10-08)
POLTAVA - DUBYNA (2022-10-08)
TERNOPIL' - LOSHNIV (2022-10-08)
KAM'IANETS'-PODIL'S'KYI - YAMPIL'CHYK (2022-10-08)
ZHYTOMYR - MALA VOLYTSIA (2022-10-08)  
IVANO-FRANKIVS'K - PEREHINS'KE (2022-10-08)
ODESA - YASENOVE PERSHE (2022-10-08)
KALYNIVKA - KHOMUTYNTSI (2022-10-08)
ZHYTOMYR - DOLYNIVKA (2022-10-08)
ZOLOTONOSHA - KANIV (2022-10-08)
VINNYTSIA - KOMARHOROD (2022-10-08)
VARASH - MALUSHKA (2022-10-08)
MUROVANI KURYLIVTSI - UMAN' (2022-10-08)
PAVLOHRAD - VOSKRESENIVKA (2022-10-08)  
RIVNE - KHMEL'NICKIY (2022-10-08)  
RIVNE - KHMEL'NICKIY (2022-10-16)
RОME - DUBNO (2022-10-08)
PETRYKIVKA - MYRHOROD (2022-10-08)
DNIPRO - MOST (2022-10-08)
VINNYTSIA - ZHAKHNIVKA (2022-10-08)  
LUTS'K - PSHEMYSL' (2022-10-08)
MUKACHEVО - NYZHNII KOROPETS' (2022-10-08)
TIACHIV - CHERKASY (2022-10-08)
VINNYTSIA - CHIVITANOVA-MARKE (2022-10-08)
KYIV - CHOROSHIV (2022-10-08)
NADVIRNA - PRAHA (2022-10-08)
SVITLOVODS'K - HRYHORIVKA (2022-10-08)
LITOMYSHL' - UZHGOROD (2022-10-08)
NOVOMOSKOVS'K - VINNYTSIA (2022-10-08)
BOLESLAVETS' - SVALIAVA (2022-10-08)
LUTS'K - SCHURYN (2022-10-08)
SHEPETIVKA - KOS'KIV (2022-10-08)
BAR - SEVERYNIVKA (2022-10-08)
KOSIV - LIESHNO (2022-10-08)
KHMEL'NICKIY - ZELENI KURYLIVTSI (2022-10-08)
LVIV - HOROKHIV (2022-10-08)
TERNOPIL' - STRUSIV (2022-10-08)
TERNOPIL' - KUPCHYNTSI (2022-10-08)
RIVNE - MYKHAILIVKA (2022-10-08)
VINNYTSIA - MYTYNTSI (2022-10-08)
ODESA - BEREZIVKA (2022-10-08)
KHMEL'NICKIY - VYSCHI VOVKIVTSI (2022-10-08)
PAVLOHRAD - VARVARIVKA (2022-10-08)
HRADETS KRALOVE - KYIV (2022-10-08)
CHERKASY - VIL'SHANA (2022-10-08)  
LVIV - DOBROTVIR (2022-10-08)
CHERNIVTSI - STARA ZHADOVA (2022-10-08)  
IVANO-FRANKIVS'K - YASINIA (2022-10-08)
UZHGOROD - MALI SELMENTSI (2022-10-08)
KOVEL' - MANEVYCHI (2022-10-08)  
PRAHA - IRSHAVA (2022-10-08)
BERSHAD' - KHMEL'NICKIY (2022-10-08)
LVIV - IVANO-FRANKIVS'K (2022-10-11)  
SKOLE - BRNO (2022-10-08)
NOVOHRAD-VOLYNS'KYI - TYKHY (2022-10-08)  
CHERNIVTSI - BEREHOMET (2022-10-08)
KHMEL'NICKIY - BALAMUTIVKA (2022-10-08)
TERNOPIL' - STEHNYKIVTSI (2022-10-08)  
VINNYTSIA - BEREZIVKA (2022-10-08)
DREZDEN - KRYVYI RIH (2022-10-08)
KROPYVNYTSKYI - KATERYNIVKA (2022-10-08)
UZHGOROD - KERETS'KY (2022-10-08)
TERNOPIL' - OSTRAVA (2022-10-08)
LVIV - HORODZHIV (2022-10-08)
TERNOPIL' - ZALIZTSI (2022-10-08)
IVANO-FRANKIVS'K - YEZUPIL' (2022-10-08)
SLAVUTA - VLOTSLAVEK (2022-10-08)  
RU
РОВНО - МИРОГОЩА ПЕРВАЯ (2022-10-08)  
ТЕРНОПОЛЬ - ЗАРВАНИЦА (2022-10-08)
ЖИТОМИР - ЗУБКОВИЧИ (2022-10-08)
ХОРОЛ - ГОЖУВ-ВЕЛЬКОПОЛЬСКИ. (2022-10-08)  
ГОЖУВ-ВЕЛЬКОПОЛЬСКИ. - ВОЗНЕСЕНСК (2022-10-08)  
ЖИТОМИР - КАМЕННЫЙ БРОД (2022-10-08)
ЛЬВОВ - КАМЕНЕЦ-ПОДОЛЬСКИЙ (2022-10-08)  
КОЛОБЖЕГ - ХОРОЛ (2022-10-08)  
ВИННИЦА - СОКОЛЕЦ (2022-10-08)
ЧЕРКАССЫ - МЛИЕВ (2022-10-08)
ЧЕРНОВЦЫ - СУЧАВА (2022-10-07)
СЛОБОДКА-РАХНОВСКАЯ - ХМЕЛЬНИЦКИЙ (2022-10-08)
ЖИТОМИР - ГЛИНОВЦЫ (2022-10-08)
ГАЙСИН - ЛЕБОРК (ЛЕМБОРК) (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ШУМСК (2022-10-08)
ЧЕРНОВЦЫ - СУЧАВА (2022-10-08)
КОВЕЛЬ - СОКАЛЬ (2022-10-08)
КРИВОЙ РОГ - САЕВКА (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ШЛЯХТИНЦЫ (2022-10-08)
КОЛОБЖЕГ - ДРОГОБЫЧ (2022-10-08)
ЧЕРНОВЦЫ - МЕЛЬНИЦА-ПОДОЛЬСКАЯ (2022-10-08)
БРАТИСЛАВА - ЯСИНЯ (2022-10-08)
ПОЛТАВА - ПЛОСКОЕ (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ВИШНЕВЕЦ (2022-10-08)
ЛЬВОВ - ЧАНЫЖ (2022-10-08)
ВИННИЦА - ГУЩИНЦЫ (2022-10-08)  
ЖИТОМИР - ВОРОХТА (2022-10-08)
ПОЛТАВА - ОСТАПЬЕ (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ДАРАХОВ (2022-10-08)
УЖГОРОД - СТРЫПА (2022-10-08)
УМАНЬ - СУШКОВКА (2022-10-07)
ХУСТ - ГЛОГУВ (2022-10-08)  
ОДЕССА - БЕЛЯЕВКА (2022-10-08)
ПОЛТАВА - ДУБИНА (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ЛОШНЕВ (2022-10-08)
КАМЕНЕЦ-ПОДОЛЬСКИЙ - ЯМПОЛЬЧИК (2022-10-08)
ЖИТОМИР - МАЛАЯ ВОЛИЦА (2022-10-08)
ИВАНО-ФРАНКОВСК - ПЕРЕГИНСКОЕ (2022-10-08)  
ОДЕССА - ЯСЕНОВО ПЕРВОЕ (2022-10-08)
КАЛИНОВКА - ХОМУТИНЦЫ (2022-10-08)
ЖИТОМИР - ДОЛИНОВКА (2022-10-08)
ЗОЛОТОНОША - КАНЕВ (2022-10-08)
ВИННИЦА - КОМАРГОРОД (2022-10-08)
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСК) - МАЛУШКА (2022-10-08)
МУРОВАНЫЕ КУРИЛОВЦЫ - УМАНЬ (2022-10-08)
ПАВЛОГРАД - ВОСКРЕСЕНОВКА (2022-10-08)  
РОВНО - ХМЕЛЬНИЦКИЙ (2022-10-08)
РОВНО - ХМЕЛЬНИЦКИЙ (2022-10-16)  
РИМ - ДУБНО (2022-10-08)  
ПЕТРИКОВКА - МИРГОРОД (2022-10-08)
ДНИПРО - МОСТ (2022-10-08)
ВИННИЦА - ЖАХНОВКА (2022-10-08)
ЛУЦК - ПЕРЕМЫШЛЬ (2022-10-08)
МУКАЧЕВО - НИЖНИЙ КОРОПЕЦ (2022-10-08)
ТЯЧЕВ - ЧЕРКАССЫ (2022-10-08)  
ВИННИЦА - ЧИВИТАНОВА-МАРКЕ (2022-10-08)  
КИЕВ - ХОРОШЕВ (ВОЛОДАРСК-ВОЛЫНСКИЙ) (2022-10-08)
НАДВОРНАЯ - ПРАГА (2022-10-08)  
СВЕТЛОВОДСК - ГРИГОРОВКА (2022-10-08)
ЛИТОМИШЛЬ - УЖГОРОД (2022-10-08)
НОВОМОСКОВСК - ВИННИЦА (2022-10-08)  
БОЛЕСЛАВЕЦ - СВАЛЯВА (2022-10-08)
ЛУЦК - ЩУРИН (2022-10-08)
ШЕПЕТОВКА - КОСЬКОВ (2022-10-08)
БАР - СЕВЕРИНОВКА (2022-10-08)
КОСОВ - ЛЕШНО (2022-10-08)
ХМЕЛЬНИЦКИЙ - ЗЕЛЕНЫЕ КУРИЛОВЦЫ (2022-10-08)
ЛЬВОВ - ГОРОХОВ (2022-10-08)  
ТЕРНОПОЛЬ - СТРУСОВ (2022-10-08)  
ТЕРНОПОЛЬ - КУПЧИНЦЫ (2022-10-08)  
РОВНО - МИХАЙЛОВКА (2022-10-08)  
ВИННИЦА - МЫТИНЦЫ (2022-10-08)
ОДЕССА - БЕРЕЗОВКА (2022-10-08)
ХМЕЛЬНИЦКИЙ - ВЫСШИЕ ВОЛКОВЦЫ (2022-10-08)
ПАВЛОГРАД - ВАРВАРОВКА (2022-10-08)  
ГРАДЕЦ КРАЛОВЕ - КИЕВ (2022-10-08)  
ЧЕРКАССЫ - ОЛЬШАНА (2022-10-08)
ЛЬВОВ - ДОБРОТВОР (2022-10-08)
ЧЕРНОВЦЫ - СТАРАЯ ЖАДОВА (2022-10-08)
ИВАНО-ФРАНКОВСК - ЯСИНЯ (2022-10-08)
УЖГОРОД - МАЛЫЕ СЕЛМЕНЦЫ (2022-10-08)
КОВЕЛЬ - МАНЕВИЧИ (2022-10-08)
ПРАГА - ИРШАВА (2022-10-08)
БЕРШАДЬ - ХМЕЛЬНИЦКИЙ (2022-10-08)
ЛЬВОВ - ИВАНО-ФРАНКОВСК (2022-10-11)  
СКОЛЕ - БРНО (2022-10-08)
НОВОГРАД-ВОЛЫНСКИЙ - ТЫХЫ (2022-10-08)
ЧЕРНОВЦЫ - БЕРЕГОМЕТ (2022-10-08)
ХМЕЛЬНИЦКИЙ - БАЛАМУТОВКА (2022-10-08)  
ТЕРНОПОЛЬ - СТЕГНИКОВЦЫ (2022-10-08)
ВИННИЦА - БЕРЕЗОВКА (2022-10-08)
ДРЕЗДЕН - КРИВОЙ РОГ (2022-10-08)
КРОПИВНИЦКИЙ - КАТЕРИНОВКА (2022-10-08)  
УЖГОРОД - КЕРЕЦКИ (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ОСТРАВА (2022-10-08)
ЛЬВОВ - ГОРОДЖЕВ (2022-10-08)
ТЕРНОПОЛЬ - ЗАЛИЗЦЫ (2022-10-08)
ИВАНО-ФРАНКОВСК - ЕЗУПОЛЬ (2022-10-08)
СЛАВУТА - ВЛОЦЛАВЕК (2022-10-08)
UA
ТЕРНОПІЛЬ - ЗАРВАНИЦЯ (2022-10-08)
ЖИТОМИР - ЗУБКОВИЧІ (2022-10-08)
ХОРОЛ - ГОЖУВ-ВЄЛЬКОПОЛЬСКІ. (2022-10-08)
ГОЖУВ-ВЄЛЬКОПОЛЬСКІ. - ВОЗНЕСЕНСЬК (2022-10-08)
ЖИТОМИР - КАМ'ЯНИЙ БРІД (2022-10-08)
ЛЬВІВ - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ (2022-10-08)
КОЛОБЖЕГ - ХОРОЛ (2022-10-08)  
ВІННИЦЯ - СОКІЛЕЦЬ (2022-10-08)  
ЧЕРКАСИ - МЛІЇВ (2022-10-08)
ЧЕРНІВЦІ - СУЧАВА (2022-10-07)
СЛОБІДКА-РАХНІВСЬКА - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (2022-10-08)  
ЖИТОМИР - ГЛИНІВЦІ (2022-10-08)
ГАЙСИН - ЛЄБОРК (ЛЕМБОРК) (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - ШУМСЬК (2022-10-08)
ЧЕРНІВЦІ - СУЧАВА (2022-10-08)
КОВЕЛЬ - СОКАЛЬ (2022-10-08)
КРИВИЙ РІГ - САЇВКА (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - ШЛЯХТИНЦІ (2022-10-08)  
КОЛОБЖЕГ - ДРОГОБИЧ (2022-10-08)
ЧЕРНІВЦІ - МЕЛЬНИЦЯ-ПОДІЛЬСЬКА (2022-10-08)
БРАТИСЛАВА - ЯСІНЯ (2022-10-08)  
ПОЛТАВА - ПЛОСКЕ (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - ВИШНІВЕЦЬ (2022-10-08)
ЛЬВІВ - ЧАНИЖ (2022-10-08)
ВІННИЦЯ - ГУЩИНЦІ (2022-10-08)
ЖИТОМИР - ВОРОХТА (2022-10-08)  
ПОЛТАВА - ОСТАП'Є (2022-10-08)  
ТЕРНОПІЛЬ - ДАРАХІВ (2022-10-08)
УЖГОРОД - СТРИПА (2022-10-08)
УМАНЬ - СУШКІВКА (2022-10-07)
ХУСТ - ГЛОГУВ (2022-10-08)
ОДЕСА - БІЛЯЇВКА (2022-10-08)
ПОЛТАВА - ДУБИНА (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - ЛОШНІВ (2022-10-08)
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - ЯМПІЛЬЧИК (2022-10-08)
ЖИТОМИР - МАЛА ВОЛИЦЯ (2022-10-08)  
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПЕРЕГІНСЬКЕ (2022-10-08)
ОДЕСА - ЯСЕНОВЕ ПЕРШЕ (2022-10-08)
КАЛИНІВКА - ХОМУТИНЦІ (2022-10-08)
ЖИТОМИР - ДОЛИНІВКА (2022-10-08)
ЗОЛОТОНОША - КАНІВ (2022-10-08)  
ВІННИЦЯ - КОМАРГОРОД (2022-10-08)  
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) - МАЛУШКА (2022-10-08)
МУРОВАНІ КУРИЛІВЦІ - УМАНЬ (2022-10-08)
ПАВЛОГРАД - ВОСКРЕСЕНІВКА (2022-10-08)
РІВНЕ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (2022-10-08)
РІВНЕ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (2022-10-16)  
РИМ - ДУБНО (2022-10-08)  
ПЕТРИКІВКА - МИРГОРОД (2022-10-08)
ДНІПРО - МОСТ (2022-10-08)
ВІННИЦЯ - ЖАХНІВКА (2022-10-08)
ЛУЦЬК - ПШЕМИСЛЬ (2022-10-08)
МУКАЧЕВЕ - НИЖНІЙ КОРОПЕЦЬ (2022-10-08)
ТЯЧІВ - ЧЕРКАСИ (2022-10-08)  
ВІННИЦЯ - ЧИВІТАНОВА-МАРКЕ (2022-10-08)
КИЇВ - ХОРОШІВ (ВОЛОДАРСЬК-ВОЛИНСЬКИЙ) (2022-10-08)
НАДВІРНА - ПРАГА (2022-10-08)
СВІТЛОВОДСЬК - ГРИГОРІВКА (2022-10-08)  
ЛІТОМИШЛЬ - УЖГОРОД (2022-10-08)  
НОВОМОСКОВСЬК - ВІННИЦЯ (2022-10-08)
БОЛЕСЛАВЕЦЬ - СВАЛЯВА (2022-10-08)
ЛУЦЬК - ЩУРИН (2022-10-08)
ШЕПЕТІВКА - КОСЬКІВ (2022-10-08)
БАР - СЕВЕРИНІВКА (2022-10-08)
КОСІВ - ЛЄШНО (2022-10-08)  
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЗЕЛЕНІ КУРИЛІВЦІ (2022-10-08)
ЛЬВІВ - ГОРОХІВ (2022-10-08)  
ТЕРНОПІЛЬ - СТРУСІВ (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - КУПЧИНЦІ (2022-10-08)  
РІВНЕ - МИХАЙЛІВКА (2022-10-08)
ВІННИЦЯ - МИТИНЦІ (2022-10-08)
ОДЕСА - БЕРЕЗІВКА (2022-10-08)
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВИЩІ ВОВКІВЦІ (2022-10-08)
ПАВЛОГРАД - ВАРВАРІВКА (2022-10-08)
ГРАДЕЦЬ КРАЛОВЕ - КИЇВ (2022-10-08)
ЧЕРКАСИ - ВІЛЬШАНА (2022-10-08)
ЛЬВІВ - ДОБРОТВІР (2022-10-08)
ЧЕРНІВЦІ - СТАРА ЖАДОВА (2022-10-08)
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЯСІНЯ (2022-10-08)
УЖГОРОД - МАЛІ СЕЛМЕНЦІ (2022-10-08)
КОВЕЛЬ - МАНЕВИЧІ (2022-10-08)
ПРАГА - ІРШАВА (2022-10-08)  
БЕРШАДЬ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (2022-10-08)
ЛЬВІВ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (2022-10-11)
СКОЛЕ - БРНО (2022-10-08)
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ - ТИХИ (2022-10-08)  
ЧЕРНІВЦІ - БЕРЕГОМЕТ (2022-10-08)
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - БАЛАМУТІВКА (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - СТЕГНИКІВЦІ (2022-10-08)
ВІННИЦЯ - БЕРЕЗІВКА (2022-10-08)
ДРЕЗДЕН - КРИВИЙ РІГ (2022-10-08)
КРОПИВНИЦЬКИЙ - КАТЕРИНІВКА (2022-10-08)  
УЖГОРОД - КЕРЕЦЬКИ (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - ОСТРАВА (2022-10-08)
ЛЬВІВ - ГОРОДЖІВ (2022-10-08)
ТЕРНОПІЛЬ - ЗАЛІЗЦІ (2022-10-08)
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЄЗУПІЛЬ (2022-10-08)
СЛАВУТА - ВЛОЦЛАВЕК (2022-10-08)  
ЖИТОМИР - ОЛЕВСЬК (2022-10-08)